content_1_1

АПАРАТ МІКРОГОЛКОВОГО RF

Інноваційна комбінація RF і Плазми
 • Шліфування
 • Підтяжка
 • Колір
 • Ревіталізація
 • Омолодження
content_1_1

Синергічний ефект

Голковий RF і ПЛАЗМА

Все в одному

Повне RF-рішення з 5 маніпулами

Зручність

SIS (Розумна Інтегрована Система)

5 насадок
ВСЕ В ОДНОМУ

GENTLO: широкий вибір опцій для різних показань.

RM

Голковий RF і ПЛАЗМА

RC

Циркулярний RF

RN

Моноголковий RF

RV

Вульварний RF

PS

Плазма холодна

RF-процедури

Усунення рубців, шрамів, стрий, тонких зморшок; лікування акне, комедонів (відкритих і закритих), гіпергідрозу; ліфтинг, омолодження; звуження пор; ревіталізація і шліфування шкіри.

Плазмова процедура

Відбілювання шкіри, покращення її текстури й тонусу; усунення сухості, зморшок; гідратація; зменшення густоти пор; посилення всмоктування шкірою засобів і препаратів.

RF для жінок

Підтяжка й омолодження піхви, відбілювання вульви, усунення проблеми нетримання сечі.

GENTLO – універсальна мікроголкова радіочастотна (RF) система догляду за шкірою, яка дозволяє виконувати підтяжку шкіри, покращувати її текстуру та робити менш помітними шрами, рубці, глибокі та тонкі зморшки.
Відтворити відео

Ви помітите деякі миттєві покращення, такі як легкий ефект підтяжки та ніжне сяяння шкіри, вже незабаром після процедури. Найзначніші та найстійкіші ефекти стають помітними через кілька тижнів або місяців, оскільки посилюється природне вироблення колагену в організмі. Максимальні результати та переваги процедури формуватимуться та проявлятимуться протягом кількох місяців. Індивідуальні результати можуть відрізнятися залежно від ряду факторів.

Мікроголковий RF вважається малоінвазивним методом, але вам може знадобитися відпочинок одразу після процедури (всього кілька годин), аби мікроотвори у шкірі оброблених ділянок закрилися. Протягом перших 1-2 тижнів після процедури ви можете спостерігати слабке почервоніння та набряк оброблених ділянок і відчувати легкий дискомфорт, що є нормальною частиною процесу загоєння. За це час всі ці явища повинні поступово та остаточно зникнути.

Залежно від типу маніпули ви можете відчувати легкий дискомфорт. Якщо вас турбує рівень дискомфорту під час процедури, не соромтеся заздалегідь попросити свого лікаря застосувати знеболювальний крем.

RN | Моноголковий RF

Монополярний RF. 1 голка, 1 контакт

Вибіркове руйнування сальних залоз

Голка дозволяє вибірково руйнувати сальні залози. Не пошкоджує епідерміс. Остаточне лікування акне, профілактика рецидиву.

1,2 мм, 1,5 мм, 1,8 мм (ізольована частина). Тепловий вплив на глибині 0,9 мм, 1,2 мм і 1,5 мм відповідно.

"Мікроголкова RF процедура GENTLO стала кардинальною зміною у лікування рубців акне. Процедура виявилася відносно безболісною, а період відновлення мінімальним. З часом стан моєї шкіри істотно покращився, а рубці акне зробилася майже непомітними. Такий результат - саме те, чого я й хотів.“
Деніел, 28 років
RM | Мікроголковий RF

Ізольовані та неізольовані голки з ресурсом до 2000 імпульсів.

 • Шліфування/омолодження шкіри
 • Рубці від акне
 • Гіпертрофічні рубці
 • Стриї
 • Підтяжка шкіри
Спеціальні RF-голки GENTLO

Регульована глибина введення (0,5–3,5 мм). Ефекти ізольованих і неізольованих голок. Кожна насадка має можливість використання до 2000 імпульсів.

Контрольовані мікротравми від мікроголок активують природні процеси регенерації шкіри, тоді як радіочастотна енергія нагріває глибші шари, сприяючи виробленню колагену та еластину.

Процедуру можна налаштувати для вирішення конкретних проблем шкіри за допомогою регулювання глибини введення голок і потужності RF-енергії.

Широкий кут огляду

Зменшення контактної поверхні картриджа на 25% мінімізує накладання відбитків і надає терапевту кращий огляд зони обробки. Безпечніша та більш прецизійна процедура.

Мікроголкова RF процедура GENTLO докорінно змінила, буквально трансформувала мою шкіру. У тижні після процедури шкіра зробилася світлішою та гладкішою, покращився її відтінок, тонкі зморшки зробилися менш помітними, а шкіра загалом тепер має більш яскравий і здоровий вигляд.“
Емілія, 36 років
PLASONIC
Ампульний бустер для шкіри

PLASONIC – це спеціально розроблений бустер для ще кращих результатів. У комбінації з апаратними технологіями PLASONIC здатний потрапляти в глибокі шари шкіри та діяти там, де необхідно.

Ампула містить амінокислоти, вітаміни та 4 різних трипептидних комплекси з факторами росту у високих концентраціях.

0 %
Зволоження
0 %
Відбілювання
0 %
Зменшення зморшок
0 %
Звуження пор
Результати клінічних випробувань

Процедуру Plasonic і ампульний бустер для шкіри виробництва HIRONIC визнано ефективним засобом для усунення подразнення та свербежу, спричинених сухістю шкіри. Доведено розгладжування зморшок, звуження пор, а також покращення текстури шкіри внаслідок застосування процедури та бустера протягом 4 тижнів.

RF та PLASMA
Синергічний ефект енергій

GENTLO – перша інноваційна RF-система, в яку інтегрована ПЛАЗМОВА технологія. Завдяки цьому процедури розкривають увесь свій потенціал і досягають максимальних можливих результатів – йдеться, перш за все, про ліфтинг та загальну ревіталізацію шкіри.

PS | Плазма

Плазма – це іонізований газ, один з чотирьох класичних агрегатних станів речовин: тверде тіло, рідина, газ, плазма.

Плазма широко використовується у медицині та має такі властивості, як відбілювання, знезараження, покращення абсорбції речовин, ліфтинг тканин, пришвидшення регенерації.

Коли плазма контактує зі шкірою, спостерігається ефект, відомий як потенціал Доннана, або мембранна різниця потенціалів. Він забезпечує глибоке проникнення в шкіру молекул косметологічних засобів і розчинів. Водночас плазма знезаражує поверхню шкіри та ініціює регенерацію клітин шкіри.

RC | Циркулярний RF

Монополярний циркулярний RF

Об’ємне нагрівання до та після процедур

Мініатюрний керамічний робочий елемент випромінює енергію RF у такі області, які неможливо або не можна обробляти голкою.

Застосовуйте до та після процедур.

Можна використовувати до та після лікування акне, для омолодження шкіри, зони навколо очей та навіть зони статевих губ у жінок.

RV | Вульварний RF

Монополярний RF анатомічної форми

Спеціальні вульварні процедури

Комфортна RF-процедура, створена спеціально для жінок. Неінвазивна, неабляційна, безболісна (не потребує ніякої анестезії). Ергономічна маніпула анатомічної форми для омолодження та підтяжки піхви та для лікування кольпоксерозу.

Тест-драйв Gentlo

Запишіться на тест-драйв апарата HIRONIC GENTLO у нашому шоурумі. Протестуйте всі переваги та отримайте вигідні умови впровадження у ваш бізнес!
ЗРУЧНІСТЬ GENTLO
Розумна інтегрована система та система дистанційного технічного обслуговування

Розумна інтегрована система (SIS) – самостійне управління машиною через інтернет та усунення недоліків в режимі реального часу.

RMS (система віддаленого обслуговування) – завдяки безпечним протоколам для кожної проблеми є максимально зрозуміле керівництво для лікування.

 • Повідомлення про заміну розхідних матеріалів
 • Протоколи лікування
 • Самодіагностика, попередження збоїв
 • Допоміжні функції
 • Перевірка накопичених імпульсів та використаного часу
 • Віддалене оновлення ПЗ прошивки
Big Data System
Система на основі великих даних

Велика система даних завдяки накопиченим даним про лікування різних уражень забезпечує найкращі та безпечні протоколи, що слугують повним посібником користувача.

Простий і Зрозумілий Інтерфейс
РЕЗУЛЬТАТИ

LASCOS

Ексклюзивний представник апаратів HIRONIC в Україні
Сервісне обслуговування і технічна підтримка​

Комплексна гарантійна програма до 3-х років, щоб уникнути непередбачених збоїв.

Наші фахівці безкоштовно оновлюють програмне забезпечення при виході нової версії.

Доставка

Доставка включена у вартість.

Навчання

Безкоштовне навчання персоналу. Регулярні практичні семінари та вебінари.

Маркетингова підтримка

Ми зацікавлені, аби ваш бізнес був рентабельним та розвивався. Для цього ми надаємо маркетингову та рекламну підтримку нашим партнерам.

Придбати АПАРАТ Gentlo

Хочете дізнатися вартість апарата, отримати розрахунок рентабельності впровадження у вашому місті, а також презентацію і відповіді на всі питання про процедури, що цікавлять?

Заповніть заявку, і наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.

СПЕЦИФІКАЦІЯ

Компанія Hironic Co. Ltd – провідний виробник пристроїв для естетичної медицини та косметології, лідер у галузі технології HIFU. Компанія виробляє широкий спектр пристроїв, а також робить значні інвестиції у науково-дослідні та конструкторські розробки, які, зокрема, принесли видатні результати у секторі пристроїв для підтяжки шкіри (лінійка продуктів Doublo) та лазерних пристроїв (пікосекундні та неодимові лазери). Наразі понад 3000 закладів у багатьох країнах світу використовують пристрої виробництва Hironic Co.Ltd., а компанія справедливо вважається законодавицею мод у сфері технологій для естетичної медицини та косметології.

LASCOS

Записатися на тест-драйвДізнайтеся більше про обладнання Hironic

Записатися на тест-драйвДізнайтеся більше про RF технологію Gentlo

Купити апаратDoublo Gold

Записатися на тест-драйвДізнайтеся більше про Doublo Gold

Записатися на тест-драйвДізнайтеся більше про PICOHI 300

Купити апаратPICOHI 300

Купити апаратHironic Gentlo

Записатися на тест-драйвДізнайтеся більше про New Doublo

Купити апаратNew Doublo